Angielski na malcie Malta Obozy językowe

Malta – kawałek Anglii pod palmą

Malta – kawałek Anglii pod palmą

 

Szukasz obozu językowego, który nie tylko podniesie Twoje umiejętności językowe, ale również będzie odbywał się w klimatycznym miejscu? Malta to doskonały wybór: nie tylko spędzisz wakacje lub urlop w pożyteczny sposób, ale również w przepięknym otoczeniu.

 

Malta jako miejsce na urlop to strzał w dziesiątkę.

 

Piękne plaże, tajemnicze jaskinie nad tuż nad taflą morza, morskie jezioro, piękne pałace oraz kościoły… Lista atrakcji, które oferuje Malta jest naprawdę długa i każdy znajdzie wśród nich interesujące go propozycje. Zwiedzanie możesz połączyć z nauką języka oraz ćwiczeniami praktycznymi, dlatego zdecyduj się na obóz językowy i ćwicz swój angielski na Malcie.

 

Maltański oraz angielski – na Malcie spotkasz się z użyciem obu tych języków.

 

Angielski na Malcie jest językiem urzędowym, dlatego codziennie możesz uczyć się podczas zajęć praktycznych. Zarówno języka angielskiego, jak i maltańskiego dzieci uczą się w szkole obowiązkowo. To sprawia, że bez problemu zdołasz porozumieć się na wyspie,  jeśli tylko poznasz podstawy języka angielskiego. Obozy językowe w tym miejscu cieszą się wielką popularnością.

Urlop połączony z obozem językowym to świetny sposób na naukę.

 

Obozy językowe nie są wcale opcją jedynie dla nastolatków; wręcz przeciwnie – coraz więcej dorosłych osób wybiera taką formę spędzania urlopu. Z jednej strony masz możliwość poznać dane miejsce, zwiedzić jego zabytki i atrakcje turystyczne oraz wypocząć na pięknej plaży. Z drugiej z kolei uczestniczysz także w zajęciach językowych, dzięki czemu poznajesz gramatykę i słownictwo oraz szlifujesz dotychczasowe umiejętności. Nauka nie kończy się zresztą po zakończeniu zajęć.

 

W ofercie znajdziesz wiele lokalizacji oferujących kursy języka angielskiego na Malcie.

Cenisz sobie wypoczynek nad morzem? Wolisz mniejsze miejscowości, w których najlepiej poznasz codzienne życie mieszkańców? A może uwielbiasz gwar dużych miast? Dzięki bogatej ofercie możesz wybrać szkołę językową, która będzie znajdowała się w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *