Anglia Ciekawostki Język angielski Kurs językowy

Ciekawostki na temat Anglii

Uczysz się języka angielskiego już od dłuższego czasu? Jeśli tak, z pewnością znasz co najmniej podstawy gramatyki, stale poszerzasz swoje słownictwo. Dobrym pomysłem na kolejny etap rozwoju jest wizyta w Anglii i jeszcze lepsze poznanie tamtejszej kultury.

 

Anglia – co ciekawego możesz powiedzieć na jej temat?

 

W Anglii panuje ruch lewostronny, angielski zwyczaj picia herbaty jest znany na całym świecie, Anglia to także charakterystyczne czerwone budki telefoniczne… Takie fakty jest w stanie wymienić każdy, kto choć trochę poznał angielską kulturę. Masz ochotę na więcej? Wybierz kurs angielskiego w Anglii.

Kursy językowe za granicą pozwalają lepiej poznać miejsce i jego historię.

 

Nigdzie nie poznasz Anglii tak dobrze, jak w samym jej sercu: kurs angielskiego w Anglii to świetna okazja nie tylko na szlifowanie akcentu, ale również poznanie tego kraju o wiele lepiej. Co grozi osobie, która źle przyklei znaczek pocztowy? Jaki pub jest najbardziej znany w Londynie? W jaki sposób Anglicy świętują weekendy? Zamiast oglądać filmy, których akcja dzieje się w Anglii, wybierz zagraniczne kursy językowe i przekonaj się osobiście, jak wygląda prawdziwa Anglia.

 

Anglia to nie tylko Londyn – wybierz kurs w miejscu, którego nie znasz.

 

Warto poznać Anglię nie tylko od strony stolicy, ale również odwiedzić inne interesujące lokalizacje. Kursy językowe na terenie kampusów akademickich pozwalają na poczucie namiastki studenckiej atmosfery w prestiżowym miejscu. Z kolei nadmorskie miejscowości pozwalają na rozkoszowanie się pięknymi widokami. Wybierz kurs w miejscu, które pragniesz odwiedzić i spełnij swoje marzenia.

 

W wolnym czasie poznasz Anglię jeszcze lepiej.

 

Korzystając z dobrej sieci komunikacyjnej możesz zaplanować kilka ciekawych wycieczek, dzięki czemu nauka angielskiego nie zakończy się wyłącznie w szkolnej sali. Wręcz przeciwnie, na żywo wypróbujesz swoje umiejętności oraz posłuchasz, jak brzmi rodowity angielski akcent. Nie bój się pytać i próbować rozmawiać, nawet jeśli nie czujesz się zbyt pewnie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *